Górskie referencje

Maj 9, 2012
  • Agnieszka i Tom. Ślub-Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Wesele Hotel Belvedere w Zakopanem. Deszczowy sesja w Tatrach, Morskie Oko, okolice Czarnego Stawu pod Rysami

Długo szukaliśmy fotografa na nasz ślub. Przeglądnęliśmy sporo stron, mnóstwo zdjęć. Wtedy natknęliśmy się na stronę Arka. Zdjęcia z sesji nad Morskim Okiem (i oczywiście nie tylko!) wręcz nas zachwyciły. Dziś mamy przepiękną pamiątkę; zdjęcia, które przeglądaliśmy chyba z tysiąc razy, ten moment na zawsze zatrzymany w klatce wspomnień. Dzięki Arkowi możemy cofnąć się w czasie i przeżywać te cudne chwile od nowa. A odnośnie samego Arka 🙂 … jest to osoba naprawdę niesamowita, pełna energii, pomysłów; przede wszystkim całkowicie ‚niezauważalna’ co trakcie w ceremonii jest kluczowe. Polecamy 🙂 Arku, za wszystko bardzo dziękujemy!

fotograf slub zakopane

  • Justyna i Jarek. Ślub i Wesele-Płock. Plener-Tatry, Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami

Planując ślub, wesele, plener wiedzieliśmy, że chcemy mieć piękne, oryginalne zdjęcia. Arka znaleźliśmy przypadkiem… mieliśmy szczęście, bo takich zdjęć nie robi nikt. Profesjonalista, z wielką pasją, wyobraźnią, cierpliwością i ta atmosfera którą tworzy… Mogłabym wiele jeszcze napisać tylko po co, wystarczy zajrzeć do galerii jego zdjęć i już wszystko jasne, zachwycające. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM. Sesja w górach – coś wspaniałego, niesamowita przygoda a super zdjęcia pamiątką na całe życie. Arek spełniłeś moje marzenia, Dziękuję:)

fotograf zakopane

  • Kasia i Maciej. Ślub-Kaplica Świętej Anny na Płazówce w Witowie. Wesele-Karczma Litworowy Staw Białka Tatrzańska. Plener-Tatry, Kasprowy Wierch, Czarny Staw Gąsienicowy

Jeżeli uwiecznić wyjątkową chwilę na zdjęciach to tylko z Arkiem!!! To nie tylko dobre zdjęcia ale cała otoczka, atmosfera, to że żadne z nas nie czuło się skrępowane a sesja mimo, że trwała cały dzień była czystą przyjemnością, chętnie byśmy to powtórzyli, Arek może wymyślimy jakąś następną okazję??? 😀 jeżeli szukacie kogoś, kto poświęci Wam czas i zaangażowanie to nie ma lepszej osoby! Polecamy!

fotograf slubny zakopane

  • Monika i Józef. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zakopanem. Wesele-Karczma Szymaszkowa. Plener-Tatry.

Najsłodsze są te marzenia, które się spełniają!!!! Cudowny plener, cudowne zdjęcia i przygoda, której wspomnienie będzie rozświetlać nam dni.
Marzyliśmy o tej sesji. Nie mogliśmy trafić lepiej. Widać, że kochasz to co robisz, efekty mówią same za siebie. Dzięki za to!
Ps. Pisałam już, że wszystkim opowiadam o tej sesji??? Jak wysoko było i ile sprzętu „na plecach przyszło”??? A to że dla nas!!!!! przejechałeś pół Polski??? I że nie było słowa skargi z Twojej strony. Jak nie pisałam, to właśnie nadrabiam. O profesjonalizmie nie będę pisać nic – to widać! Tylko słówko o niesamowitej energii i atmosferze którą wprowadziliście. Dzięki niej te dwa wspólnie spędzone dni dłuuuuuuuugo nie zbledną w naszej pamięci! Powodzenia we wszystkim co robisz!
Monika i Joseph

fotograf zakopane