Dziś będzie odrobinę inaczej. Wczoraj na mojej stronie arekGMURCZYK.pl pojawiła się zajawka wpisu który właśnie czytasz. Ci którzy tam byli pewnie już wiedzą. Tym razem nie zobaczycie tu zdjęć z Morskiego Oka, Czarnego Stawu, Kasprowego Wierchu czy Rys nie będzie zapierających dech w piersiach panoram, soczyście zielonej kosodrzewiny i bajkowych szczytów Tatr i Gór Świętokrzyskich. Będzie inna równie istotna „rzecz”. Zastawialiście się kiedyś nad tym co „tworzy całość” ? Bez różnicy czy to w kwestii ślubu, wesela, dobrej imprezy urodzinowej  chrztu? Odpowiedź jest prosta-dodatki. Tak naprawdę dotyczy to tak samo przyjęcia weselnego ale równie dobrze mieszkania czy samochodu. Jeśli chcemy pięknej całości, musimy zacząć od szczegółów, detali bo to one są tak szalenie ważne. Zapraszam do obejrzenia fotografii fantastycznych dodatków, ozdób i wystroju z bajkowego wesela Agnieszki i Toma, które odbyło się w wytwornych wnętrzach Hotelu Spa Belvedere w Zakopanem. Za jakiś czas zaproszę Was do obejrzenia zdjęć z całego reportażu: ślubu który odbył się w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, wesela którego małą część właśnie oglądasz i sesji ślubnej w górach, która raz jeszcze udowodniła że pogodę należy mieć przede wszystkim w sobie.

hotel belvedere Zakopane
taras widokowy w Hotelu Belvedere w Zakopanem
restauracja ziemiańska Hoptel Belvedere Zakopane
hotel belvedere
nakrycie stołu na wesele w Hotelu Belvedere w Zakopanem
kwartet na wesele kraków
szampan na wesele
menu wesele w Hotelu Belvedere
fotograf ślubny kraków
nakrycie stołu na wesele
wystrój sali wesele
belvedere
wystrój sali weselnej
wesele w Restauracji Ziemiańskiej w Zakopanem
desery na przyjęciu weselnym w Zakopanem
wedding zakopane poland
najpiękniejszy tort weselny
menu wesele zakopane Belvedere
dodatki na wesele wystrój sali
dania na wesele łosoś w Hotelu Belvedere
fotograf ślubny zakopane
stylowe menu weselne
zdjecia slubne zakopane desere menu Belvedere
ozdoby i dodatki sali na wesele
wesele w restauracji ziemiańskiej belvedere
pudełko na zdjęcia
belvedere zakopane
hotel zakopane
Jeśli chcecie być na bieżąco z moimi fotografiami zapraszam Was na moje profile: Facebook, Twitter, Pinterest i Instagram  gdzie praktycznie codziennie znajdziecie nową porcję zdjęć.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
wedding photography Wedding photography. Zdjęcia ślubne w górach. Najładniejsze sesje ślubne gory, Zakopane, Morskie oko. Galerie zdjęć Arka Gmurczyka. Profesjonalna fotografia ślubna.