Zdjęcia ślubne w górach

Listopad 28, 2011

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Prawie wszystko macie już chyba gotowe… Zaraz, zaraz, a sesja ślubna?
Pamiętacie, jak znudzeni oglądaliście zdjęcia z wesel i ślubów znajomych? Macie ochotę na coś naprawdę oryginalnego i ciekawego? Na coś, co zapadnie w pamięć nie tylko Wam, ale i Waszym bliskim? Chcecie, by Wasza sesja ślubna wyróżniała się spośród tysięcy innych sesji?
Pojedźcie z nami… w góry!

Proponujemy Wam niezapomnianą sesję ślubną w Tatrach, Beskidzie, Sudetach, a nawet w Alpach. Nie ograniczają nas absolutnie żadne nawet najdalsze odległości. Najodleglejszy kraniec świata jest dziś wyjątkowo łatwo dostępny. Piękna, dzika natura i Wy w roli głównej.  No i profesjonalni fotografowie, których nie zaskoczy żaden, nawet najdziwniejszy pomysł na zdjęcie ślubne.
Dla par, które cenią sobie oryginalność przygotowaliśmy bogatą ofertę sesji ślubnych. Możecie skorzystać z naszych sprawdzonych lokalizacji, takich jak Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy, Wodogrzmoty Mickiewicza, bezkresne tereny Połoniny Wetlińskiej w Bieszczadach, Śnieżne Kotły w Sudetach lub bajkowe krajobrazy Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Ale możecie też puścić wodze fantazji i sami zaproponować czas oraz miejsce spotkania. Każda para jest przecież inna, każda para ma swoją własną historię do opowiedzenia… Postaramy się spełnić Wasze oczekiwania i zrealizować zdjęcia w najbardziej nietypowych sceneriach.
Nasza ekipa, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt fotograficzny, zadba nie tylko o wysoką jakość zdjęć, ale również o Wasze dobre samopoczucie w trakcie sesji. Mamy za sobą dziesiątki plenerów. Gwarantujemy, że na żadnym z nich nie trzeba było nikogo namawiać do uśmiechu.
Efekty naszej pracy będziecie mogli na bieżąco kontrolować podczas każdej sesji. Tuż po niej przygotujemy dla Was przegląd zdjęć, z których w łatwy sposób wybierzemy te najlepsze.
Nowość! Jeśli chcecie, nakręcimy film z naszego spotkania. Wypracowaliśmy bowiem możliwość filmowania dnia zdjęciowego przez dodatkową osobę z zespołu (tzw. backstage). Dzięki świetnej jakości wymiennej optyki w aparatach pełnoklatkowych będziemy mogli nakręcić klip, który po obróbce i montażu otrzymacie od nas jako dokumentację całej sesji. W końcu nie tylko jej końcowy rezultat jest ważny…

Wiemy, jak sprawić, by Wasz wielki dzień pozostał w pamięci na zawsze – radosny i piękny.
W dziale Zdjęcia ślubne w górach znajdziecie przykładowe sesje ślubne par, przeprowadzane w górskich krajobrazach.

Sprawdźcie nas: na stronie Płockiej Agencji Fotograficznej prezentujemy nasz dorobek z ostatnich lat, a na portalu Zdjęcia ślubne nad morzem zachęcamy młode pary do sesji w wyjątkowych i niepowtarzalnych plenerach morskich, które są naszą drugą specjalnością.

Pamiętajcie o tym, że terminy rezerwacji reportaży ślubnych dochodzą dziś do 24 miesięcy. Nie czekajcie do jutra bo może być już za późno. Już dziś skorzystajcie z formularza kontaktu i zapytajcie o szczegóły sesji-to nic nie kosztuje.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Data uroczystości

Skąd dowiedzieliście się o stronie wyszukiwarka/znajomi/inne

Twoja wiadomość


zdjęcia ślubne w górach